bereket lift hakkımızda   Bereket Lift Hakkımızda1992 yılında Yusuf KÖKVER tarafından kurulmuş olup 1992 yılından itibaren, Otomotiv Servis Ekipmanları, Yedek Parça ve Aksesuar Oto Lift Garaj ekipmanları ve 2. el otolift sektöründe müşteri beklentisi ve ihtiyaçlarının doğrultusunda satış öncesi ve satış sonrası servis hizmetlerinde en güvenilir, en verimli biçimde üstün hizmet sunmaya başlamıştır.
Bereket Makine teknolojinin son gelişmelerine, yeniliklere önem verir yeni projeler ürün ve hizmetler geliştirir ve bunları uygular.
Bereket Makine sektörde geçen 20 yıllık zaman sürecinde faaliyette bulunduğu segmentlere ve sektörün geneline kazandırdığı katkılara devam etmektedir.
Bereket Makine olarak müşterilerimize, dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyduğumuz saygı anlayışımız daimi olacaktır.
Amacımız ürünlerimizle, verdiğimiz hizmet ile çalışma metodlarımız ile sürekli en mükemmele ulaşma doğrultusunda olacaktır.
Bereket makine her zaman ve her yerde sunduğu satış sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmayı hedeflemektedir.
Eğitimli personellerimiz müşteri ilişkilerini profosyonel, saygın ve anlayışlı bir şekilde yürütür.
Bereket makinayı tercih eden tüm müşterilerimize saygı ve sevgilerimle...

Yusuf KÖKVER


                       


bereketLift logo

Copyright © 2016 Bereket Lift Tüm hakları saklıdır. Sitenin içeriği Bereket Lifte, tasarımı Grafytim ve yazılımı sobuman.com'a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.


sobuman

İLETİŞİM

İvedik Org.San. 88. Oto San. Sit.
1 Bölge 24. Cad. 749. Sok. No:17
Yenimahalle - ANKARA

Tel: 0 312 395 01 67

E-Mail: info@bereketlift.com


sobuman